Eventy

Człowiek uczy się całe życie. Każdego dnia staram się rozwijać w niezależnym kierunku dla własnej satysfakcji. Warsztaty i eventy opieram na swojej pasji, bo zawsze powtarzam, że ważne jest by robić to co się kocha, wtedy efekty naszego działania są najlepsze.

Kuchnia molekularna ma to do siebie, że zawsze robi duże wrażenie na odbiorcach zarówno smakowe jak i wizualne. Ale nie tylko na niej opieram swoje eventy. Kulinaria są tak pojemnym zagadnieniem, że propozycji na kuchnie i ich smaki jest całe mnóstwo by zadowolić każdego. Jest wiele rozwiązań, które prezentuję moim Gościom podczas warsztatów i pokazów. Na scenie nie eksperymentuję, choć czasem tak to może wyglądać, zapewniam jednak, że wszystko od A do Z mam pod kontrolą. A spektakularny efekt końcowy jest zawsze szczegółowo zaplanowany.

Podczas eventów stawiam sobie za cel zaskoczyć uczestników spotkania zarówno smakowo jak i efektami specjalnymi. Wymaga to ode mnie osiągnięcie idealnego, czystego i wyrafinowanego smaku przygotowywanych potraw, zaserwowanie ich w niecodziennych formach a to wszystko przy użyciu świeżych i naturalnych składników. Moje eventy wzbudzają nie lada emocje i o to chyba w życiu chodzi, by poruszyć, zaangażować drugiego człowieka w nasze działanie, dlatego staram się intrygować, zaczepiać i wciągać w grę smaków, konsystencji i różnych temperatur uczestników moich pokazów i warsztatów kulinarnych.

Zawsze dokładam wszelkich starań aby każde spotkanie z Państwem było jedyne w swoim rodzaju, przygotowane indywidualnie i dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Począwszy od całego anturażu wydarzenia poprzez pokaz czy warsztaty a kończąc na molekularnym widowisku.

Jeśli zależy Państwu na dobrej zabawie, profesjonalnej obsłudze, efekcie pozytywnego zaskoczenia, niezapomnianych wrażeniach, wysmakowanym menu i nowinkach kulinarnych, to zapraszam serdecznie do współpracy!

Będziecie mieć Państwo komfort i przestrzeń jaką daje idealny event w moim wykonaniu.

Zapraszamy do współpracy z zakresu….

Dla Łukasza Konik nie ma rzeczy niemożliwych dlatego zapraszamy do współpracy z zakresu:

  • pokazy kulinarne

  • eventy kulinarne dla firm

  • szkolenia kulinarne dla kucharzy

  • warsztaty kulinarne

  • doradztwo kulinarne

  • obsługa cateringów

  • bar molekularny

  • promocja produktów

media@lukaszkonik.pl

Media, PR

info@lukaszkonik.pl

Eventy, wydarzenia, warsztaty, pokazy kulinarne

projekt i wykonanie: